4.7 / 5.0 Freebet 25 PLN + Bonus na start 1000 PLN Typuj

STS zakłady bukmacherskie

  • wysokie kursy
  • transmisje na żywo
  • bogaty wybór zakładów live
  • darmowy bonus
  • bonus na start
  • firma na rynku od 1997 r.
  • szeroka oferta zakładów

STS to firma bukmacherska istniejąca od 1997 roku. Bukmacher od początku swojego istnienia stawiał na rozszerzanie punktów stacjonarnych zlokalizowanych w całej Polsce. Do dziś można typować mecze właśnie w takich punktach a jest ich kilkaset w całej Polsce. Zdecydowanie bardziej popularnymi w dzisiejszych czasach są zakłady bukmacherskie online. Każda osoba może na stronie internetowej STS założyć konto i obstawiać mecze ulubionych drużyn.

STS zakłady bukmacherskie

Każdy klient w Betclic może też typować mecze w trakcie ich rozgrywania. Bogata oferta zakładów live (na żywo) sprawia, że użytkownicy mogą typować mecze ulubionych drużyn w trakcie trwających spotkań.

Ponadto, bardzo duża część z zakładów na żywo posiada w ofercie także internetową transmisję, dzięki której każdy może na ekranie komputera lub urządzenia mobilnego włączyć okno z legalną transmisją.

Całkowicie darmowy zakład i bonus na start - graj na www.sts.pl
Odbierz bonus w STS

Bonus na start i kod promocyjny STS

Dla wszystkich nowych graczy, bukmacher Betclic przygotował wspaniałą ofertę powitalną w postaci zakładu bez ryzyka (tzw. cashback). Wystarczy dokonać pierwszej wpłaty i zagrać swój pierwszy zakład. Jeżeli okaże się on wygrany – zgarniasz pieniądze. Jeżeli jednak kupon nie będzie trafiony, otrzymasz zwrot postawionych środków.

Aby uzyskać maksymalny zwrot w tej promocji powitalnej obstaw swój pierwszy kupon za 568 zł i odbierz aż 500 zł jeśli kupon okaże się przegrany!

Pamiętaj jednak, aby skorzystać z wymienionej promocji należy w trakcie dokonywania rejestracji w Betclic podać kod promocyjny BONUSVIP500

Całkowicie darmowy zakład i bonus na start - graj na www.sts.pl
Odbierz bonus w STS