4 / 5.0 Powitalny bonus na start (od depozytu) 500 PLN Typuj

PZBuk zakłady bukmacherskie

  • bogaty wybór zakładów przedmeczowych
  • sklep gracza
  • promocje dla aktywnych graczy
  • bonus od depozytu
  • zakłady na żywo

PZBuk to bukmacher który pojawił się w Polsce w 2018 roku. Co prawda sama marka bukmachera jest nowa, jednak właścicielem bukmachera jest Cherry AB, która jest także właścicielem bukmachera ComeOn – znanego i lubianego w całej Europie.

PZBuk zakłady bukmacherskie

PZBuk dla graczy udostępnił ofertę zakładów sportowych oraz zakładów na żywo. Każdego dnia przygotowywana jest imponująca liczba takich zakładów dostępnych dla wszystkich klientów.

Transakcje wpłat i transakcje wypłat na konta użytkownika w PZBuk dostępne są poprzez internetowe przelewy bankowe (Przelewy24, Dotpay, Tpay), i dodatkowo portfel elektroniczny Skrill. Wystarczy dostosować sumę, zalogować się na konto bankowe lub portfel elektroniczny i przyznać przelew. Środki po kilku sekundach będą widoczne do korzystania w zakładach bukmacherskich.

Powitalny bonus na start - graj na www.pzbuk.pl
Odbierz bonus w PZBuk

Bonus na start i kod promocyjny PZBuk

Rejestracja konta u bukmachera jest niezwykle prosta do wykonania. Wystarczy wypełnić kwestionariusz, dostarczając polskie dane i zatwierdzić tożsamość. Po właściwej weryfikacji, konto jest aktywne i można rozpocząć zabawę.

1. Zarejestruj się w PZBuk.

2. Zatwierdź rejestrację.

3. Zrealizuj wpłatę i graj w zakładach bukmacherskich.

Powitalny bonus na start - graj na www.pzbuk.pl
Odbierz bonus w PZBuk

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.