5 / 5.0 Freebety 30 PLN + Zakład bez ryzyka 600 PLN + Bonus na start 200 PLN Typuj

Fortuna zakłady bukmacherskie

 • wysokie kursy
 • transmisje na żywo
 • bogaty wybór zakładów live
 • darmowy bonus
 • bonus na start
 • szeroka oferta zakładów

Fortuna to firma bukmacherska w której oprócz zakładów bukmacherskich i domów live, świadczone są także zakłady państwowe i polityczne. Fortuna przedstawia już możliwość zakładów przez Internet, a ponadto aplikację. Również należałoby wspomnieć, że Fortuna jest ponadto stacjonarnym bukmacherem, który ma w całej Polsce swoje punkty zawierania zakładów.

Bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus powitalny - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie

Bukmacher Fortuna zakłady bukmacherskie

Marka powstała w 1997 roku a od października 2010 r akcje FORTUNA notowane są na warszawskiej GPW. Od początku 2014 r Fortuna stała się podstawowym sponsorem Legii Warszawa. Kontrakt został zatwierdzony na 3 kolejne lata. Marka bierze współudział także w innego rodzaju widowiskach sportowych i piłkarskich w Polsce sponsorując FORTUNA Cieszyński Bieg, turnieje siatkówki plażowej PLAŻA OPEN, szkółkę piłkarską Ireneusza Kościelniaka LUKAM 2012 i innego rodzaju mecze.

Bukmacher ten jest z pewnością godny polecenia. Na krajowym rynku stworzył znaną nazwę na przestrzeni dużej ilości lat, natomiast w ostatnim okresie sponsorując Legię Warszawa bardzo zyskał na popularności. Instytucja posiada mocną ofertę na polskie rozgrywki, ale także różne ligi europejskie i wydarzenia na szczeblu europejskim.

Bukmacher wyszedł naprzeciw oczekiwaniom liczącej około 13 milionów grupie użytkowników i wprowadził możliwość dokonywania zakładów za pośrednictwem telefonu komórkowego. Rozwiązanie to jest niezwykle przydatne szczególnie dla wszystkich tych, którzy nie posiadają stałego dostępu do Internetu lub z wielu innych powodów nie są w stanie zbyt często korzystać z tego dobrodziejstwa. Ogromna przewaga nad konkurencją widoczna na przykładzie dostępnych zakładów i wysokości kursów skutecznie przekonuje potencjalnych użytkowników do wyboru Fortuna, a nie jednego z jego konkurentów.

Zapoznaj się z ofertą serwisów mecze24.pl i meczenazywo.pl w której skład wchodzą meczyki oraz mecze na żywo. Oglądaj transmisje meczów Twojej ulubionej drużyny live w internecie i telewizji!

Bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus powitalny - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie

Bonus powitalny i kod promocyjny

Fortuna na start dla wszelakiego nowego użytkownika proponuje bezpłatny zakład bez ryzyka oraz dodatkowo bonus powitalny od peirwszego depozytu. Wystarczy założyć konto i od razu wolno zarabiać z obu promocji.

 1. Załóż konto na eFortuna.pl
 2. Otrzymaj gratisowy zakład i dodatek od wkładu
 3. Graj bez ryzyka i za darmowe pieniądze!
 4. Zagraj już teraz w kasynie m.in. ruletka czeka na Ciebie!
 5. U bukmachera Fortuna płatności bukmacherskie i wpłacanie pieniędzy na twoje konto gracza zostanie dokonana natychmiastowo.

Zagraj już teraz w kasynie m.in. ruletka czeka na Ciebie!

Bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus powitalny - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.