4.7 / 5.0 Zakład bez ryzyka (cashback) do 200 PLN Typuj

Betclic zakłady bukmacherskie

  • transmisje na żywo
  • zakłady na żywo
  • promocje dla graczy
  • bonus 200 PLN
  • wysokie kursy
  • bogaty wybór zakładów

Po wejściu w życie ustawy hazardowej, wielu graczy czekało na informację o powrocie bukmachera Betclic i tak też się stało 1. lipca 2019 roku. Betclic wrócił do Polski i jest całkowicie legalną firmą bukmacherską oferującą zakłady przez Internet.

Betclic zakłady bukmacherskie

Betclic to solidna firma, która dla swoich klientów oferuje bardzo bogaty wybór zakładów bukmacherskich, zakładów na żywo i transmisji sportowych dostępnych na ekranie komputera i urządzeń mobilnych.

W ofercie bukmachera Betclic każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Zakłady na piłkę nożną i jej najpopularniejsze rozgrywki takie jak Liga Mistrzów, Polska Ekstraklasa czy topowe europejskie ligi, ale także rozgrywki w mniej popularnych sportach jak badminton czy krykiet.

Zakład bez ryzyka na start - graj na www.betclic.pl
Odbierz bonus w Betclic

Bonus i rejestracja w Betclic

Założenie konta w Betclic trwa dosłownie kilka chwil. Proces zakładania konta to tylko i wyłącznie wypełnienie prostego formularza rejestracyjnego w którym podaje się między innymi swój adres e-mail i wybrane hasło. Za pomocą tych danych będziesz mógł się zalogować i korzystać z oferty bukmachera. Pamiętaj – na start betclic daje zakład bez ryzyka, który można odebrać wpisując w trakcie rejestracji kod bonusowy BONUSVIP

Zakład bez ryzyka na start - graj na www.betclic.pl
Odbierz bonus w Betclic

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.