KSW 52: kto wystąpi na gali?

Fani zapewne będą usatysfakcjonowani z informacji jaką dostarczyła polska federacja. Konfrontacja sztuk walk 52 zaplanowana została na 7. grudnia w Gliwicach. Federacja KSW ponownie zadziwia wspaniałą listą konfrontacji w KSW i zawodników mma jacy będą rywalizować na kolejnej gali.

KSW 52 na żywo. Transmisja w internecie i kanały na żywo stream

Gale organizacji charakteryzują się wyjątkowym zainteresowaniem sympatyków mma, jacy zapełniają największe hale i areny w Polsce oraz Europie. Duża liczba osób wybiera aczkolwiek możliwość obejrzenia gal organizacji KSW live online a także w telewizji dzięki płatnym transmisjom ppv oraz darmowym transmisjom z wybranych gal.

W obecnych czasach, kiedy ludzie wyjątkowo chętnie korzystają z internetu i najnowocześniejszych aplikacji technologicznych, szczególnie popularne stają się transmisje na żywo online. Fani korzystający z sieci internet bardzo regularnie poszukują informacji o tym jak oglądać mecze sportowe poprzez Internet. Tak samo jest w wypadku gal KSW mma, które są szczególnie chętnie oglądanymi transmisjami tv online.

Polska federacja KSW w ubiegłych latach przyzwyczaiła nas, że jedna wybrana gala jest nieodpłatna czyli relacjonowana na kanale głównego polsatu. Galę KSW 52 będziesz mógł obejrzeć w płatnym kanale KSW ppv udostępnianym online za pośrednictwem strony www, oraz w cyfrowym polsacie jak również pewnych tv kablowych.

KSW 52 w pay-per-view czy za free? W jaki sposób wykupić dostęp?

Oficjalny kanał KSW TV to unikalne miejsce w którym legalnie i w jakości hd będzie można śledzić stream w internecie ale też w telewizji z gali KSW 52. Transmisja w płatnej usłudze KSW ppv będzie dostępna dla klientów z kraju ale też tych będących poza granicami Polski. Dlatego także osoby poszukujące wieści o tym czy podana będzie relacja z KSW za free, informujemy iż nadchodząca gala KSW nie będzie udostępniana za darmo.

Żeby kupić stream do KSW live trzeba przejść na witrynę KSW tv i zarejestrować konto. Niedługo potem trzeba wyszukać metodę płatności jak i walutę (prócz PLN udostępniane są również dolary USD, euro EUR jak i funty GBP). Po poprawnym założeniu konta a także kupnie zamówienia, klient po krótkiej chwili uzyska dostęp do najbliższej hitowej gali transmitowanej poprzez KSW tv. Oprócz emisji live użytkownik ma możliwość w momencie oglądania przewijać transmisję live i włączać pauzę, dlatego nie straci nawet sekundy z całej gali KSW. Dodatkowo wykupując dostęp ppv do transmisji online, przez następne 72 godziny po zamknięciu gali KSW klient może odtworzyć pełną transmisję.

Lista walk gali KSW 52

Jak już nadmieniliśmy na hitowej gali organizacji KSW 52 uda się zobaczyć aż dziewięć walk w mma w jakich kilka zapowiada się niesamowicie atrakcyjnie z racji na to, że konfrontować się będą najogromniejsi zawodnicy KSW należący do KSW. Na konfrontacji sztuk walki 52 stream będzie można śledzić konfrontacje z udziałem takich wojowników mma jak Mamed czy Askham a w wielu z zaplanowanych walk stawką będzie pas czempiona. Poniżej pokazujemy pełną aktualną listę walk w KSW przewidzianych na galę KSW 52.

Mamed Khalidov – Scott Askham
Salahdine Parnasse – Ivan Buchinger
Damian Janikowski – Szymon Kołecki
Grzegorz Szulakowski – Shamil Musaev
Karolina Owczarz – Aleksandra Rola
Artur Sowiński – Vinicius Bohrer
Michał Michalski – Albert Odzimkowski
Michał Kazieczko – Michael DUbois
Michał Włodarek – Srđan Marović
(stan na 23.11.2019)

Tagged With :

Dodaj komentarz