Zakłady sportowe STS – jak grać i obstawiać mecze?

Star-Typ Sport to firma powstała w 1997r. w Katowicach. Jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce, a ich oferta jest też dostępna w takich krajach jak Anglia, Norwegia, Islandia czy Niemcy. Jej udział w rynku zakładów sportowych wymierza się na 47,1%.

STS oferta na sportowe zakłady bukmacherskie

Jest też sponsorem wielu klubów piłkarskich, m.in Jagiellonii Białystok, Lecha Poznań czy Górnika Zabrze a także głównym sponsorem Reprezentacji Polski. Jeden z najstarszych i najpopularniejszych bukmacherów w Polsce posiada bogatą ofertę zakładów wzajemnych. Najpopularniejszym jest oczywiście piłka nożna której jest tutaj kilkanaście lig z 60 krajów. Codziennie są tworzone tak zwane zakłady specjalne, czyli wyjątkowa oferta przygotowana przez STS, gdzie znajdziemy wyższe kursy na poszczególne wydarzenia.

Piłka nożna nie jest natomiast jedynym w ofercie zakładów sportowych STS. Oprócz innych dyscyplin sportowych (koszykówka, hokej, żużel itp.), STS umożliwia nam także obstawianie rozgrywek e-sportowych czy wydarzeń kulturalnych. I tak można obstawić kto wygra konkurs Eurowizji lub wygra turniej w popularną grę komuterową. Ponadto STS to także zakłady bukmacherskie na gale MMA takie jak FAME czy KSW. MMA to coraz bardziej popularny sport w kraju i coraz więcej osób interesuje się sportowymi zakładami bukmacherskimi właśnie na mieszane sztuki walki.

Oferta STS nie tylko na zakłady sportowe

Za granicami naszego kraju dostępne jest również kasyno online. Znajduje się tam m.in. 1000 automatów, 50 gier stołowych czy 15 stołów live.Przejrzysta strona internetowa oraz aplikacja na urządzenia mobilne pozwala nam łatwo i szybko poruszać się między zakładami i wydarzeniami. Czad dla obstawiających, wyróżnione ważne wydarzenia na górze strony czy szybki dostęp do kuponów ułatwia typowanie w każdym miejscu z dostępem do internetu.

W listopadzie 2018r. STS usprawnił wpłacanie wygranych na konta swoich klientów za pomocą systemu STS Pay. Dzięki współpracy bukmachera z 12 największymi bankami w Polsce (m.in. ING, Millenium czy mBank), pieniądze z wygranych kuponów mogą znaleźć się na koncie grającego do 30 min. Zakłady sportowe STS nie pobierają z tego tytułu żadnej prowizji, a z systemu można korzystać 7 dni w tygodniu. STS przyciąga do siebie też różnorodną ofertą bonusową, która pozwala grającemu zgarnąć dodatkowe profity. I tak, za samo zarejestrowania konta dostajemy 25zł do wykorzystania na pierwsze kupony. Popularny i mocno reklamowany jest też bonus powitalny, w którym można zgarnąć nawet do 1200zł za pierwszą wpłatę na swoje konto w aplikacji. Oprócz tego za 4 postawione kupony, piąty jest gratis, za regularną grę otrzymuje się gwarantowane bonusy, a za zaproszenie kumpla dostaje się 50zł do wykorzystania na następne kupony. Oferta STS jest również dostępna w lokalach na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Aktualnie w Polsce działa ponad 440 czynnych lokali z zakładami bukmacherskimi STS.

Tagged With :

Dodaj komentarz