Zakłady sportowe Fortuna

Firma bukmacherska Fortuna powstała w 1997 roku i nieprzerwanie prowadzi swoją działalność do dziś. Przez te wszystkie lata bukmacher zdobywał cenne doświadczenie, które sprawiło, że jest jednym z najczęściej wybieranych legalnych bukmacherów w Polsce. Fortuna angażuje się w sponsoring polskiego sportu oraz bierze udział w różnego rodzaju wydarzeniach sportowych. Bukmacher sponsoruje „Cieszyński Bieg” oraz konkursy siatkówki plażowej „Plaża Open”. Na koszulkach Legii Warszawa widnieje logo Fortuny. Fortuna jest też sponsorem tytularnym piłkarskiej 1 ligi.

Fortuna zakłady bukmacherskie

To co wyróżnia zakłady sportowe Fortuna spośród innych bukmacherów to ogromna ilość punktów naziemnych (około 600), w których można obstawiać mecze. Dodatkowo można w nich oglądać najważniejsze wydarzenia sportowe na żywo. Punkty są rozsiane po całej Polsce i nietrudno jest je znaleźć. Jest to na pewno duże udogodnienie dla osób, które nie mają stałego dostępu do internetu.

Przeglądając zakłady sportowe Fortuna nie sposób nie zauważyć, że najwięcej typów na zakłady bukmacherskie jest na piłkę nożną i nie jest to niespodzianką, ponieważ jest to najpopularniejszy sport. W Fortunie dostępnych mamy jednak również wiele innych dyscyplin sportowych jak m.in. koszykówka, piłka ręczna, boks, tenis, kolarstwo, krykiet, żużel, a nawet szachy. Większość tych sportów poza ofertą przedmeczową jest również dostępna w opcji live. Bukmacher posiada też zakłady specjalne ze świata kultury jak chociażby typowanie zdobywców Oscarów.

Zakłady sportowe u bukmachera Fortuna

Kursy oferowane w Fortunie należą do najwyższych dostępnych na rynku. Jest to szczególnie zauważalne podczas obstawiania meczów na żywo. Kursy jednak podbijać możemy tworząc zakłady akumulowane, a opcja MAXIKOMBI sprawia, że nawet w przypadku błędu mamy szansę na wygraną. Warto pochylić się nad tym rodzajem typowania i zapoznać się z tą opcją czytając regulamin na stronie bukmachera.

Bonus powitalny dla osób, które pierwszy raz zarejestrowały się w Fortunie jest godny uwagi. Pierwszy obstawiony kupon po naszej rejestracji będzie zakładem bez ryzyka, który nie ma żadnych ograniczeń, jeżeli chodzi o minimalny kurs czy typ zakładu. Do tego mamy jeszcze premię depozytową do nawet 1000 PLN oraz 20 PLN bez wpłaty w punktach FKP.

Obstawianie zdecydowanie ułatwia aplikacja mobilna, która jest dostępna do ściągnięcia ze strony Fortuny. Działa ona płynnie, a interfejs jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Najpopularniejsze spotkania możemy oglądać na telefonie oraz obstawiać je na żywo. Zakłady sportowe Fortuna to zdecydowanie bardzo dobry wybór dla nowych graczy jak i tych już bardziej doświadczonych.

Tagged With :

Dodaj komentarz